Dizajnová súťaž

Ako je u nás už tradíciou, aj tento rok vyhlasujeme vianočnúnarodeninovú súťaž Represent. Naša značka oslavuje 21 rokov a Ty dostaneš jedinečnú príležitosť podieľať sa na dizajne :)

Od začiatku prinášame pohodlie a štýl najmä v podobe treniek s originálnymi designami. Práve tu sme si vyhradili jedno okienko, ktoré Ty môžeš zaplniť. Vytvor svoj originálny a štýlový dizajn na trenírky a keď prejde naším výberom, tak je výhra v súťaží Tvoje!

Ako sa zapojíš do súťaže?

Zapojiť do súťaže sa môže každý, je to úplne jednoduché, stačí byť trochu kreatívne :) Stačí splniť len pár základných podmienok:

 1. Vytvor vlastný originálny dizajn na trenírky

 2. Nakresli ho na papier alebo v elektronickej podobe

 3. Nahraj fotku/obrázok designu na Instagram

 4. Pripoj komentár a hashtag #representdesign

 5. Označ @representclothing

Hlavne buď originálny a kreatívny! Vyhráva design, ktorý bude najoriginálnejší / najkreatívnejší / najzábavnejší / najštýlovejší. Doplň fotku/obrázok textom, nech viac spoznáme jeho význam a príbeh. Vyberať bude špeciálny Represent komisie takže sa snaž, pretože budeme nároční :)

Vyhrávajú iba fotky/obrázky, ktoré splnia vyššie uvedené podmienky. Tvoju súťažnú fotku/obrázok musíme vidieť, takže pokiaľ máš zamknutý profil na instagrame, tak sa k nej bohužiaľ nedostaneme a nemôžeme ju zaradiť do TOP výberu - daj si na to pozor! 

Súťaž trvá do 31.1.2022 - vyhlásenie prebehne o pár dní neskôr na Instagrame, možno dáme aj live výber, takže nás rozhodne sleduj, nech o nič neprídeš :)

@representclothing

Čo presne môžeš vyhrať?

Hlavná cena

1. miesto berie dokopy 20 kúskov štýloviek, ktorý jednoducho chceš! Pohodlie a štýl od hlavy až po päty a hlavne výherný dizajn bude súčasťou kolekcie Represent 2022 ;)

 • 1x šiltovka alebo čiapka Represent

 • 1x mikina Represent

 • 1x šatka Represent

 • 3x tričko Represent

 • 7x trenírky/boxerky Represent

 • 7x ponožky Represent

Cena útechy

Pre designy, a 3. mieste máme pripravený balíček vecí od Representu ;)

 • 1x trenírky/boxerky Represent

 • 1x šatka Represent

 • 1x ponožky Represent     

 • 1x peňaženka

Oblečenie od Representu si samozrejme vyberieš Ty a záleží len na Tebe, či pánske alebo dámske...

Mrkni na náš nový eshop pre inšpiráciu a tiež do čoho Ťa oblečieme.

Či už Tvoj design kreslíš v profi programe na počítači/tablete alebo rukách, tak si určite uchovej zdroj dát alebo originál kresbu, ktorý budeme potrebovať na realizáciu dizajnu, ak uspeješ.

Veľa šťastia!
Tešíme sa na Tvoj design.

Tím Represent