O nás

Značka Represent sa zrodila zo sna niekoľkých nadšencov priviesť na trh kvalitnú spodnú bielizeň pre ľudí s rovnakým spôsobom myslenia a prístupom k životu. Tento zaujímavý nápad sa podarilo zmeniť na realitu počas roka s magickou číslicou 2000. Na jeseň uzrela svetlo sveta prvá kolekcia REPRESENT 4 SEASONS CLOTHING.

Najdôležitejším produktom sú bezpochyby pánske trenírky balené do štýlového ecopacku, ktoré značku charakterizujú. Finálnej podobe základného typu pánskych treniek od Representu predchádzal starostlivý vývoj strihu, výber kvalitného materiálu a testovanie na živých ľuďoch! Vďaka tomu sa hlavný produkt firmy Represent do dnešných dní zmenil len minimálne a je obľúbený predovšetkým u komunity extrémnych športovcov, milovníkov voľného životného štýlu a board kultúry. Pre väčšinu z nich sú hlavnými dôvodmi pohodlný strih a nepreberný výber dizajnov a farieb.

V spojení so športovou scénou sa Represent zameriava na výrobu oblečenia, ktoré sa hodí na každodenné nosenie počas celého roka. V ponuke nájdete tričká s nevšednými dizajnmi, kvalitné mikiny, čiapky, ponožky atď. Značka Represent sa stala synonymom oblečenia pre všetkých, ktorí chcú vyjadrovať vlastný názor, obliekať sa pohodlne a žiť aktívne v akomkoľvek ročnom období. Represent podporuje zaujímavé eventy, preteky a ľudí, ktorí chcú a majú čo povedať vo svojom športovom odvetví, prípadne na hudobnej scéne. Tento tým taktiež dôkladne testuje všetky nové produkty, aby sa k zákazníkovi dostalo len to najlepšie.

Represent spolupracuje výhradne s preverenými dodávateľmi, vyrába svoje produkty z kvalitných materiálov a na aplikáciu potlačí využíva iba profesionálne potlačové postupy. Väčšina oblečenia sa navrhuje a vyrába v ČR! Všetok sortiment produktov nájdete na eshope www.represent.cz

"REPRESENT YOURSELF!" V oblečení Represent representuješ sám seba!