O nás

Značka REPRE4SC sa zrodila zo sna niekoľkých nadšencov priviesť na trh kvalitnú spodnú bielizeň pre ľudí s rovnakým spôsobom myslenia a prístupom k životu. Tento zaujímavý nápad sa podarilo zmeniť na realitu počas roka s magickou číslicou 2000. Na jeseň uzrela svetlo sveta prvá kolekcia REPRE 4 SEASONS CLOTHING.

Najdôležitejším produktom sú bezpochyby pánske trenírky balené do štýlového ecopacku, ktoré značku charakterizujú. Finálnej podobe základného typu pánskych treniek od REPRE4SC predchádzal starostlivý vývoj strihu, výber kvalitného materiálu a testovanie na živých ľuďoch! Vďaka tomu sa hlavný produkt firmy REPRE4SC do dnešných dní zmenil len minimálne a je obľúbený predovšetkým u komunity extrémnych športovcov, milovníkov voľného životného štýlu a board kultúry. Pre väčšinu z nich sú hlavnými dôvodmi pohodlný strih a nepreberný výber dizajnov a farieb.

V spojení so športovou scénou sa Repre zameriava na výrobu oblečenia, ktoré sa hodí na každodenné nosenie počas celého roka. V ponuke nájdete tričká s nevšednými dizajnmi, kvalitné mikiny, čiapky, ponožky atď. Značka REPRE4SC sa stala synonymom oblečenia pre všetkých, ktorí chcú vyjadrovať vlastný názor, obliekať sa pohodlne a žiť aktívne v akomkoľvek ročnom období. Repre podporuje zaujímavé eventy, preteky a ľudí, ktorí chcú a majú čo povedať vo svojom športovom odvetví, prípadne na hudobnej scéne. Tento tým taktiež dôkladne testuje všetky nové produkty, aby sa k zákazníkovi dostalo len to najlepšie.

REPRE4SC spolupracuje výhradne s preverenými dodávateľmi, vyrába svoje produkty z kvalitných materiálov a na aplikáciu potlačí využíva iba profesionálne potlačové postupy. Väčšina oblečenia sa navrhuje a vyrába v ČR! Všetok sortiment produktov nájdete na eshope www.RPSNT.cz

#pohodliastyl
V Repre oblečení REPREzentuješ sám seba!